„СВЕТИЛНИК В УТРОТО” –НОМИНАЦИЯ ЗА ОСОБЕН ПРИНОС ЗА ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ НА СДРУЖЕНИЕ „СИЯЙНА ЗОРА”
Категория „МЕДИИ”
Галина Иванова - за активен принос в популяризиране дейността на Сружение „СИЯЙНА ЗОРА” в медийното пространство.
Категория „ИДЕИ И ПРОЕКТИ”
Денка Стоянова - за оригинална идея и осъществяване на „Великденска изложба” представена от хора с увреждания в шуменски храм „Св. Три светители”. За особен подход и находчивост при отстояване и популяризиране на целите на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” .
Нели Стоянова - за оригинална идея и цялостен проект на спортно състезание „Да протегнем ръка за надежда!”. За особен подход и находчивост при отразяване целите и насоките на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” , чрез творческа мисъл и силата на перото.
„НОВА ГЕНЕРАЦИЯ” – НОМИНАЦИЯ ЗА ДЕБЮТ
Категория „ДЕБЮТ В МЕРОПРИЯТИЕ”
Даниела Йорданова - За успешен дебют, като водещ в Четвърти конкурс за творчески изяви на хора с ментални увреждания „Неоткрити, красиви Надежди!, Шумен 2010г.
Марин Маринов - За успешен актьорски дебют в пресъздаване на „Древно-тракийски ритуал на плодородието” представящ сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” на Шуменския карнавал на плодородието 2010г.
Мирослав Танев - За успешен дебют, като организатор на Приятелски риболовен турнир за хора с увреждания „С въдичка и кука” проведен на 19.06.2010г. За успешен актьорски дебют в Детско карнавално шоу „Фантазия за всички” проведено на 16.04.2011г.
Категория „ДЕБЮТ В СДРУЖЕНИЕ „СИЯЙНА ЗОРА”
Ивелина Георгиева - за инициативност и успешно включване в дейността на Сдружението.
Пламена Троева - за инициативност и успешно включване в дейността на Сдружението.
„ОБЩЕСТВО И РАЗВИТИЕ” – НОМИНАЦИЯ ЗА РАЗВИТИЕ И ПРОЯВА НА ЧОВЕШКИТЕ ДОБРОДЕТЕЛИ
Категория: „НАЙ- ГОЛЯМ ПРИНОС ПРИ НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА”
Даниел Стоянов- за цялостен принос при набиране на средства и реализиране на целите и идеите но Сдружение „ Сияйна Зора”.
Веселинка Жекова – за направени дарения в полза на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” . За особен принос в организирането на Приятелски риболовен турнир за хора с увреждания „С въдичка и кука” състоял се на 19.06.2010г.
Категория „ПОДОБРЯВАНЕ НА КАЧЕСТВОТО НА ЖИВОТ НА ХОРА В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ”
Валентина Василева - за проявна смелост и силна гражданска позиция в отстояване на основни човешки ценности и права за достоен живот на хората с интелектуални затруднения – Спешъл Олимпикс , гр. София -15.07.2010г.
Категория: „КУЛТУРА И ИЗКУСТВО ”
Диана Иванова - за популяризиране на древните традиции и култура в пресъздаването на „Древно-тракийски ритуал на плодородието”. За творчески подход и цялостна визия на представянето на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” на Шуменския карнавал на плодородието 2010г.
„ЖЕЛЕЗЕН БОЕЦ” – НОМИНАЦИЯ ЗА АКТИВНА РАБОТА И ПРОЯВЕНО УСЪРДИЕ
Категория „ОСОБЕН ПРИНОС В МЕРОПРИЯТИЕ”
Пламен Петров - за подготовката и провеждането на Караоке шоу „С полъха на лято”проведено на 29.07.2010г. и Четвърти конкурс за творчески изяви на хора с ментални увреждания „Неоткрити, красиви Надежди!, Шумен 2010г.
Йордан Йорданов – за организиране и особен принос в провеждането на Приятелски риболовен турнир за хора с увреждания „С въдичка и кука” състоял се на 19.06.2010г.
Мариянка Димитрова - за изработването на фотокулажи за Караоке шоу „С полъха на лято” проведено на 29.07.2010г. и участие в подготовката на спортни инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”.
Категория : „ НАЙ- АКТИВЕН УЧАСТНИК”
Петя Петрова - за участие във всички мероприятия и инициативи на
сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”
Антонина Петрова - - за участие във всички мероприятия и инициативи на
сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”
Ваньо Иванов - - за участие във всички мероприятия и инициативи на
сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”
Категория: „НАЙ –ДОБРЕ ОРГАНИЗИРАНО МЕРОПРИЯТИЕ ”
Анелия Дончева - за Кулинарна изложба на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” - Шуменски карнавал на плодородието 2010г.
Категория: „АКТИВНОСТ ЗАД КАДЪР”
Антон Ангелов - за музикално оформление и видеозаснемане на инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”
Надка Върбанова - за активно участие в подготовката на инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”. За изработване на голям брой изделия за Благотворителен базар „Граждани в подкрепа...” и Великденска благотворителна изложба –базар „Да оцветим мечтите и възкресим надеждата!
Бистра Стоянова - за активно участие в подготовката на инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”.
Категория : „ УСТОЙЧИВ РАЗТЕЖ”
Йорданка Танева - за целогодишна активна дейност в Дома за медико-социални грижи за деца –гр. Шумен и успешно включване във всички инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”.
Калина Дочева - за целогодишна активна дейност в Дома за медико-социални грижи за деца –гр. Шумен и участие във всички инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” .
За успешен дебют, като сценарист на Детско карнавално шоу „ Фантазия за всички” проведено на 16.04.2011г.
Борислав Георгиев - за музикално оформление и участие в подготовката на инициативи на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”. За успешен актьорски дебют в пресъздаване на „Древно-тракийски ритуал на плодородието” представящ сдружение „СИЯЙНА ЗОРА” на Шуменския карнавал на плодородието 2010г.
„НЕУМОРНИ КРИЛЕ” НОМИНАЦИЯ ЗА ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС
Нели Ганчева –за съществен принос в подготовката и провеждането на всяка инициатива на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”. За оригинален подход при изпълнение на творческа задача в Спортно състезание за хора с интелектуални затруднения „Да протегнем ръка за Надежда!” - 16.10.2010г.
Райна Алексиева –за съществен принос в подготовката и провеждането на всяка инициатива на сдружение „СИЯЙНА ЗОРА”. За оригинален подход при изпълнение на творческа задача в Спортно състезание за хора с интелектуални затруднения „Да протегнем ръка за Надежда!” - 16.10.2010г.
„БРИЛЯНТНИ ИСКРИ”- НОМИНАЦИЯ ЗА ТВОРЧЕСТВО И БЕЗУПРЕЧНОСТ В ДЕТАЙЛА
Дилян Абаджиев - за безупречност и творчески елемент в изработване на реквизит и спортни уреди за инициативи на Сдружение „ Сияйна Зора”